Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Wrzesień »
« 18 do 24-09-2017 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
07:00
50 min

BE ACTIVE BODY

Tomasz Choiński

50 min

BE ACTIVE CROSS

Piotr Karwat

50 min

BE ACTIVE BODY

Tomasz Choiński

50 min

BE ACTIVE CROSS

Piotr Karwat

50 min

BE ACTIVE KETTLE

Dawid Krakowiak

   
60 min

GROUP CYCLE WAKE UP

Arkadiusz Krygier

 
60 min

GROUP CYCLE WAKE UP

Arkadiusz Krygier

 
50 min

GROUP CYCLE WAKE UP

Mateusz Gruszczyński

08:00
50 min

STRETCHING

Aneta Balcarek

 
50 min

PILATES

Aneta Balcarek

50 min

AIR BIKE CYCLE

Mikołaj Pytel

50 min

JOGA

Krystyna Struk

   
09:00
50 min

BE ACTIVE BODY

Tomasz Choiński

50 min

BE ACTIVE CROSS

Piotr Karwat

50 min

BE ACTIVE BODY

Tomasz Choiński

50 min

BE ACTIVE CROSS

Piotr Karwat

50 min

BE ACTIVE KETTLE

Dawid Krakowiak

50 min

TBC

Anna Konieczny

50 min

JOGA

Olga Passia

 
50 min

GROUP CYCLE INTRO

Dorota Perczyńska

   
50 min

GROUP CYCLE INTRO

Agnieszka Starzyńska

60 min

TRIATHLON PRO

Mikołaj Luft

 
10:00
50 min

BE ACTIVE BODY

Tomasz Choiński

50 min

BE ACTIVE CROSS

Piotr Karwat

50 min

FIT POŚLADKI

Paulina Snopkiewicz

50 min

BE ACTIVE CROSS

Piotr Karwat

50 min

BE ACTIVE MINI BAND

Dawid Krakowiak

45 min

BODYPUMP® LES MILLS

Anna Konieczny

50 min

FIT POŚLADKI

Aneta Balcarek

           
50 min

GROUP CYCLE

Agnieszka Starzyńska

10:15          
50 min

AIR BIKE CYCLE

Mikołaj Pytel

 
11:00  
50 min

CORE TRAINING

Sylwia Heresztyn

50 min

ABS/STRETCH

Paulina Snopkiewicz

50 min

DYNAMIC STRETCH & BALANCE

Anna Konieczny

 
50 min

DYNAMIC STRETCH & BALANCE

Anna Konieczny

50 min

CORE TRAINING

Aneta Balcarek

15:00          
50 min

BE ACTIVE POWER

Trener Artis

 
50 min

GROUP CYCLE

Agnieszka Starzyńska

16:00          
50 min

BE ACTIVE CARDIO ABS

Trener Artis

 
50 min

FUNCTIONAL JUNIOR

Trener Gym

17:00
50 min

ABS/STRETCH

Aneta Balcarek

50 min

BE ACTIVE CONDITION

Daniel Żołek

50 min

FIT POŚLADKI/MOCNY BRZUCH

Aneta Balcarek

50 min

CORE TRAINING

Sylwia Heresztyn

45 min

BODYPUMP® LES MILLS

Anna Konieczny

   
 
45 min

OMNIA JUNIOR

Trener Gym

 
45 min

OMNIA JUNIOR

Trener Gym

 
18:00
50 min

FIT POŚLADKI

Aneta Balcarek

50 min

AIR BIKE CYCLE

Mikołaj Pytel

50 min

BE ACTIVE BODY

Tomasz Choiński

50 min

BE ACTIVE CONDITION

Daniel Żołek

50 min

GROUP CYCLE

Agnieszka Starzyńska

   
 
50 min

BE ACTIVE CONDITION

Daniel Żołek

   
50 min

TBC

Anna Konieczny

19:00
50 min

BE ACTIVE BODY

Tomasz Choiński

50 min

BE ACTIVE CONDITION

Daniel Żołek

60 min

BE ACTIVE BODY

Tomasz Choiński

50 min

BE ACTIVE MINI BAND

Dawid Krakowiak

50 min

ABS/STRETCH

Anna Konieczny

   
60 min

GROUP CYCLE

Paweł Małecki

 
50 min

GROUP CYCLE

Artur Podwysocki

   
20:00
60 min

JOGA

Krystyna Struk

50 min

BE ACTIVE KETTLE

Dawid Krakowiak

60 min

BODYPUMP® LES MILLS

Artur Podwysocki

50 min

BE ACTIVE KETTLE

Dawid Krakowiak

90 min

JOGA

Olga Passia

   
30 min

SAUNA RITUAL

Paweł Małecki

60 min

GROUP CYCLE

Arkadiusz Krygier

 
50 min

GROUP CYCLE

Arkadiusz Krygier

 
20:30
60 min

OMNIA FUNCTIONAL TRAINING

Trener Artis

 
60 min

OMNIA FUNCTIONAL TRAINING

Trener Artis

       
21:00
50 min

BE ACTIVE CROSS

Piotr Karwat

50 min

BE ACTIVE KETTLE

Dawid Krakowiak

30 min

SAUNA RITUAL

Artur Podwysocki

50 min

ROLOWANIE & STRETCHING

Dawid Krakowiak

     
21:10    
60 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Anna Konieczny

       
← →
Wróc do strony głownej